Konflikt v šatni Slovana! Pokiaľ ja budem tréner, Ratao skončil, zúril tréner Weiss

BRATISLAVA - Konflikt v kabíne Slovana! Weiss zúril: Ratao skončil!
Zdroj: 40126

Brazílsky legionár Rafael Ratao v Slovane Bratislava skončil!

Ratao v Slovane skončil

V ligovom stretnutí medzi Slovanom a Michalovcami (3:1) sa cez polčasovú prestávku udial v kabíne belasých konflikt.

„V kabíne sa počas polčasovej prestávky udiali veci, ktoré budú mať dohru," cituje trénera Vladimíra Weissa st. portál šport.sk.

Zmení Ronaldo klub ešte toto leto?

„Ratao dnes určite v Slovane skončil! Je to interná vec. Ale pokiaľ ja budem tréner, Ratao skončil," zúril kouč Slovana Bratislava.

Ratao bol v uplynulej sezóne najlepším strelcom tímu. Pred záverečným súbojom proti Trenčínu údajne spoločne s Nonom odišli na dovolenku bez povolenia klubu.

Už vtedy sa Weiss zastrájal, že obaja v tíme končia. Napokon dostal Ratao druhú šancu, ktorú zjavne nedokázal využiť.

Zdroj informácií: šport.sk