Luis Suárez v slzách! Bol som podcenený, Atlético mi dalo možnosť ukázať, aký som hráč

MADRID - Luis Suárez vystrelil Atléticu titul a v slzách hovoril: Bol som podcenený, vďaka Atléticu som ukázal, aký som hráč!
Zdroj: 39532

Luis Suárez sa vlani v lete stal po príchode trénera Ronalda Koemana v FC Barcelona nadbytočným. Katalánci hviezdneho útočníka nechali odísť. Podpísal s konkurenčným Atléticom Madrid a vystrieľal mu titul v španielskej La Lige.

Bol to práve Luis Suárez, kto zavŕšil víťazný obrat v sobotňajšom stretnutí na pôde Valladolidu. Atlético prehrávalo po polčase 0:1. V druhom polčase ale dokázalo dvakrát skórovať. Vďaka tomuto triumfu spečatilo zisk titulu. Luis Suárez sa s 21 presnými zásahmi stane štvrtým najlepším strelcom.

Po zisku titulu so slzami v očiach a plný emócií vyhlásil pre Movistar: „Situácia, ktorú som vlani v lete zažil bola náročná. Spôsob, akým som bol podcenený. Atlético Madrid otvorilo svoje dvere a vďaka tomu som mohol ukázať, akým hráčom som."

O budúcnosti Messiho rozhodnuté: Posledné dva roky v Európe?
Zdroj informácií: Movistar