Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kmotrík objasnil situáciu: Takáto je pravda o trénerovi Weissovi!

BRATISLAVA - Médiami nedávno preletela informácia, že Slovan prevezme tréner Weiss. Kmotrík prehovoril: Takáto je pravda!
Tréner Vladimír Weiss.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Po tom, ako Slovan dvakrát v krátkom časovom období prehral v derby s Trnavou, avizoval generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. vyvodenie dôsledkov.

Médiami krátko na to preletela informácia, že tréner Darko Milanič po sezóne na lavičke belasých skončí a nahradí ho Vladimír Weiss st.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo, Juventus.Cristiano Ronaldo má jasno o svojej budúcnosti: Budúci rok veľký návrat!

V stredajšom pohárovom stretnutí však na lavičke Slovana stále bol slovinský tréner Milanič.

Situáciu s trénerom Weissom ozrejmil Kmotrík

Ako je to s Weissom ozrejmil Kmotrík v rozhovore pre portál šport24.sk.

„Sedeli sme spolu posledné tri dni a rokovali. Stále to nie je v rovine, že by sme sa finálne dohodli. Zatiaľ je všetko otvorené a o ničom sme definitívne nerozhodli. Je tam možnosť potencionálnej spolupráce, avšak takéto rozhodnutia sa nerodia zo dňa na deň a z hodiny na hodinu."

Kmotrík potvrdil, že klub má záujem o angažovanie trénera Weissa. Podľa jeho slov rokovania prebiehajú, no je potrebné zladiť ešte množstvo vecí.

„Nikdy sme sa nebránili opätovne s ním nadviazať spoluprácu. Ani sme sa tým netajili. Ak by naozaj k niečomu takému prišlo, musí do seba zapadnúť naozaj veľa koliečok. To znamená, od nastavenia realizačného tímu, vyváženia mužstva a spolupráce s vedením. Aby sa to všetko zosúladilo a fungovalo to ako švajčiarske hodinky. Musíme ísť preto čo najviac do detailov a nebude to jednoduchý proces."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport24.sk

Diskusia

Podobné články