Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Dostal som viac ako jednu ponuku. Rafa Benítez: Táto destinácia je moja priorita!

LONDÝN - Bývalý tréner Mareka Hamšíka či Martina Škrtela Rafa Benítez vyhliada návrat na scénu: Táto destinácia je mojou prioritou!
Tréner Rafael Benítez.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Rafa Benítez skončil v Číne, kde trénoval aj slovenského reprezentačného kapitána Mareka Hamšíka. Odvtedy je jeho meno spájané s niekoľkými klubmi, najmä Neapolom.

Bývalý tréner Neapola, Liverpoolu či Realu Madrid je považovaný za horúceho adepta na nástupcu Gennara Gattusa, ktorý má byť podľa talianskych médií prepustený po skončení sezóny bez ohľadu na to, ako Neapol dopadne.

Benítez sa chce vrátiť do Premier League

No Benítez priznal, že jeho priorita je iná, ako návrat do Talianska.

„Už som dostal viac ako jednu ponuku v posledných pár mesiacoch. Ale nebol správny čas ani projekt," hovoril španielsky tréner pre Marcu.

Prečítajte si aj

Ousmane Dembélé faulovaný, červená karta.VIDEO Ak Barcelona získa titul, na tento zápas sa nezabudne

„Potreboval som stráviť čas s mojou rodinou. Chcem si nájsť klub s ambíciami, či už bojujúci o tituly alebo so serióznym projektom, ktorý k tomu povedie neskôr."

„Vždy hovorím, že kľúčom k úspechu je vyváženosť, v manažmente klubu a na ihrisku medzi obranou a útokom."

„Moje skúsenosti s Liverpoolom, Chelsea a Newcastle boli všetky veľmi príjemné a preto je mojou prioritou Premier League," uviedol otvorene Benítez.

„Moja rodina je v Anglicku a je to najkompletnejšia liga, ale nemôžem vylúčiť, že odídem. Ako som povedal, ak sa nájde dobre definovaný projekt s cieľmi."

Na otázku, či sa v blízkej budúcnosti plánuje vrátiť do Španielska mal Rafa Benítez jasnú odpoveď.

„Ak sa budúca sezóna považuje za blízku budúcnosť, tak potom si myslím, že to môžeme vylúčiť. Po nej, nikdy neviete. Závisí to od vážnosti projektu."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Marca

Diskusia

Podobné články