VIDEO Bitka o nemecký trón začala 4 minúty neskôr. Dôvod? Neuer plátal dieru v bránke uterákom!

LIPSKO - Frajer na záver
Zdroj: 39129

V sobotu bola na programe bitka o trón v nemeckej Bundeslige. Bayern Mníchov zavítal do Lipska.

Úvodný výkop šlágra kola sa oneskoril o štyri minúty. Dôvod? Manuel Neuer plátal dieru v sieti bránky uterákom.

Rozhodca Daniel Siebert však snahu hviezdneho brankára neocenil a vyzval zamestnanca štadióna, aby vykonal profesionálnejšiu úpravu.

Neymar pripravený na návrat do FC Barcelona! Zastavil rokovania s PSG

Ten použil niekoľko káblových zväzkov a čoskoro sa mohol zápas začať.

Leon Goretzka strelil jediný gól stretnutia a rozhodol o výhre Bavorov 1:0, ktorí sú na čele už o 7 bodov pred Lipskom.

Náročnú previerku zvládli aj bez svojho ofenzívneho klenotu Roberta Lewandowskeho a výborne sa naladili pred stredajším úvodným štvrťfinále Ligy majstrov proti PSG.