Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Molnár varuje pred ružovými okuliarmi po Rusoch a má odkaz pre "Pána Maka"

BRATISLAVA - Ladislav Molnár varuje pred ružovými okuliarmi a pre "Pána Maka" má veľavravný odkaz
Róbert Mak, gólová radosť.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ladislav Molnár pozorne sledoval výkony slovenskej reprezentácie v úvodnom trojboji kvalifikácie o postup na MS 2022. Po frustrujúcich zakopnutiach na Cypre a doma s Maltou prišlo bodové aj herné pookriatie vďaka domácej výhre s dovtedy stopercentným Ruskom.

„V prvom rade by som bol opatrný s označením ´dobrý výkon´. Bol to výkon ,iný’ v porovnaní s predchádzajúcimi zápasmi, no zas z hľadiska futbalovej kvality či moderny nespĺňal extra kritériá. Skôr sa pýtam, ako je možné, že reprezentácia nepodala aspoň taký výkon aj v úvodných dvoch dueloch s outsidermi? Mohli sme mať plný počet alebo aspoň o dva body viac," snaží sa Molnár sňať pomyselné ružové okuliare po cennom víťazstve v rozhovore pre šport.sk.

Makovi nezaškodí trocha pokory, myslí si Molnár

Hrdinom predmetného stretnutia s Ruskom sa stal Róbert Mak pôsobiaci v maďarskom Ferencvárosi. Ten reagoval na kritiku slovenských fanúšikov a okrem iného vyhlásil, že takú neprajnosť nezažil nikde inde vo svete. Stanislav Šesták si myslí, že to nebola úplne primeraná reakcia z jeho strany. A v podobnom duchu sa vyjadril aj Ladislav Molnár.

Prečítajte si aj

Rozhodca Srdjan Obradovič.VIDEO Škandalózna penalta ako trestný čin? Áno, rozhodca odsúdený na 15 mesiacov vo väzení!

„No… Pán Mak nemal vôbec čo reagovať podráždene, kritika bola oprávnená. Môže byť rád, že na Slovensku nie sme až takí futbaloví blázni ako v iných krajinách. Tam by ich za takéto výkony ukameňovali. Pánovi Makovi by nezaškodilo trošku pokory. Namiesto kritiky fanúšikov po jednom vydarenom zápase si mal nasypať popol na hlavu a uznať, že duely na Cypre a s Maltou sme totálne pokašlali a bola to hanba. Keď sa darí, fanúšikovia nosia hráčov na rukách. Keď sa nedarí, príde kritika. A býva aj drsná. Na to musia byť hráči pripravení. Kto sa toho bojí a nechá sa rozhodiť, nech nerobí futbal.“

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články