Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kritika? Chcelo by to skôr chváliť! Odhodená páska Ronalda zachraňuje život srbskému dievčatku

BELEHRAD - Toľko kriku a pozri...nakoniec Ronaldova odhodená kapitánska páska možno zachráni život malému srbskému dievčatku
Cristiano Ronaldo sa hnevá po neuznanom góle.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo strelil v tretej minúte nadstaveného času kvalifikačného stretnutia proti Srbsku potenciálny víťazný gól. Nebol však uznaný a to sa stretlo s vlnou nevôle. Portugalský útočník po protestoch dostal žltú kartu.

Gesto hnevu sa môže premeniť na záchranu života

Následne odhodil kapitánsku pásku a ešte pred záverečným hvizdom odišiel z ihriska. Toto gesto sa stretlo s veľkou vlnou kritiky.

Moment, za ktorý je Cristiano Ronaldo tak veľmi kritizovaný, však potenciálne môže skončiť ako moment, ktorý zachrániť život človeku.

Prečítajte si aj

Hráč Realu Karim Benzema doráža loptu do bránky po chybnom rozohratí lopty brankára Liverpoolu Lorisa Kariusa.Šokujúci koniec kariéry? Hviezde Realu Madrid hrozí 5-ročné väzenie

Odhodená kapitánska páska sa dala vydražiť a výťažok z nej poputuje na liečbu vážne chorého srbského dievčatka.

Zamestnanec štadióna pásku zdvihol z trávnika po odhodení Ronaldom a venoval ju detskej organizácii, ktorá zháňala finančné prostriedky pre liečbu spinálnej svalovej atrofie šesťmesačného srbského dievčatka.

Dievčatko potrebuje na liečbu a operáciu 2,5 milióna eur a detská charita dala Ronaldom odhodenú kapitánsku pásku do dražby.

Srbské noviny Telegraf informovali, že už pár hodín po vstupe do aukcie bol z toho národný rekord v oblasti dražby športových predmetov a že dosiahnutie potrebnej sumy nebude problémom.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: Telegraf, futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články