Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Naštvaná legenda Porta zúri po geste hráčov Chelsea: Toto som sa dozvedel, je to nechutné!

PORTO - Legenda FC Porta Paulo Futre zúri po geste hráčov Chelsea, o ktorom sa dozvedel: Je to nechutné!
FC Chelsea Londýn v Lige majstrov.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Legenda FC Porto Paulo Futre verejne vyjadruje svoju nespokojnosť s gestom hráčov Chelsea Londýn, ktorí sa radovali po tom, ako im žreb prisúdil do štvrťfinále Ligy majstrov práve portugalský tím.

Futre prejavil svoju frustráciu z toho, že hráči Chelsea odpisujú FC Porto. Najmä po tom, čo Porto dokázalo v osemfinále vyradiť Juventus s Cristianom Ronaldom.

Legenda Porta znechutená gestom hráčov Chelsea

Vyzval tím vedený trénerom Sergiom Conceicaom, aby vyradili aj ďalšieho favorizovaného súpera a zavreli ústa všetkým pochybovačom.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo, Juventus.VIDEO Kuriózna komunikácia medzi Ronaldom a Pepem: Po sebavedomých slovách zostali len oči pre plač

„Hráči Chelsea oslavovali, keď sa dozvedeli, že budú hrať s Portom. Ako som o tom vedel? Je to v anglickej tlači a neskôr som si zavolal, aby som si to potvrdil," hovoril Futre pre CMTV.

„Hráči FC Porto musia v týchto dvoch zápasoch behať ako nikdy predtým. Viete prečo? Pretože Chelsea si myslí, že už vyhrali. Oslavovali!"

„Keď som hovoril so svojím zdrojom, bol som znechutený a dal by som čokoľvek, aby som mohol hrať proti Chelsea."

„Hráči FC Porto teraz musia na ihrisku odovzdať všetko, pretože Chelsea si myslí, že je už v semifinále. Oslavovali v to ráno, keď sa dozvedeli, že dostali FC Porto."

„Porto môže prejsť ďalej, ale bude musieť potiť krv," dodáva Futre.

Hráči Chelsea postúpili v osemfinále Ligy majstrov cez Atlético Madrid. Pod trénerom Thomasom Tuchelom si stále držia neporaziteľnosť. 7. apríla je na programe prvý zápas, ktorý odohrajú v Porte. 13. apríla sa uskutoční odvetný súboj na Stamford Bridge.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: CMTV

Diskusia

Podobné články