Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Besnenie trénera Slavie! Pozrite, ako cez polčas rozkopal dvere kabíny

PRAHA - Niekedy je potrebné dať emócie von
Tréner Trpišovský s hráčmi Slavie.
Zdroj: twitter SK Slavia Praha
Zdieľajte:

Slavia Praha sa vo štvrtok postarala o senzáciu, keď v Európskej lige vyradila anglický Leicester. No v nedeľu sa rodilo prekvapenie na jej úkor.

V ligovom súboji na ihrisku Slovácka prehrávala Slavia po úvodnom polčase 1:2. Tréner Jindřich Trpiškovský nebol spokojný s herným prejavom svojich zverencov.

Prečítajte si aj

Zlatan Ibrahimovič spálil obrovskú šancu.Analýza zápasu AC Milan - AS Rím: Ibrahimovič by udrel dvoch hráčov pred a ôsmich po zápase

Dal im to pocítiť nielen zdvihnutým tónom hlasu. Ale emóciám dal skutočne voľný priebeh - rozkopol dvere na kabíne. Fotografia sa objavila na sociálnych sieťach.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo, Juventus.Podpísanie Ronalda bolo chybou! Juventus hrá horšie s ním, ako bez neho, tvrdí Cassano

„Trénerov trojbodový kop cez polčas. Niekedy je potrebné zvýšiť hlas a keď to na konci v tak dôležitom a ťažkom zápase vyjde, tak je to o to krajšie. Domácim sme sa samozrejme ospravedlnili," uviedol na oficiálnom twitterovom profile SK Slavia Praha šéf marketingu klubu Michal Býček.

Polčasové predstavenie 45-ročného trénera cez polčasovú prestávku zjavne malo svoj efekt. Slavia v druhom polčase dvoma gólmi otočila a zvíťazila 3:2.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter Michal Bycek

Diskusia

Podobné články