VIDEO Bero v reprezentačnej forme! Nádherné dve gólové prihrávky, bol jednou z hviezd zápasu

ARNHEM - Bol jednou z hviezd zápasu. Matúš Bero s krásnymi dvoma gólovými prihrávkami, parádnym hodnotením a reprezentačnou formou
Zdroj: 38829

Matúš Bero sa v holandskej Eredivisie rozohral do reprezentačnej formy.

Bol jednou z ústredných postáv domáceho stretnutia Arnhemu proti Venlu. Dvoma krásnymi prihrávkami prispel k víťazstvu domácich 4:1.

V 57. minúte Arnhemu vyšla nádherná akcia s množstvom prihrávok, o tú finálnu strelcovi Bazoerovi sa postaral práve Matúš Bero.

V 82. minúte pečatil konečnú podobu skóre Broja po precíznej prihrávke do behu od slovenského reprezentanta v šestnástke.

Dôležitá výhra pre Arnhem, ktorý je štvrtý a bojuje o Európsku ligu. Na tretí Alkmaar stráca len jeden bod, no ten má zápas k dobru.

VIDEO Mak si pohneval fanúšikov! Na čo, do pekla, mu dávate kopať penaltu, keď ešte nedal ani gól

Bero je s piatimi asistenciami najlepším nahrávačom Arnhemu (vedno s dvojicou Tannane a Dasa).

Od špecializovaného portálu WhoScored.com dostal výborné hodnotenie 8,2. Podľa tohto zdroja bol tretím najlepším hráčom stretnutia.

Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, WhoScored.com