VIDEO Mak si pohneval fanúšikov! Na čo, do pekla, mu dávate kopať penaltu, keď ešte nedal ani gól

BUDAPEŠŤ - Mohol sa stať hrdinom, no namiesto toho sa Róbert Mak stal obeťou veľkého hnevu fanúšikov po budapeštianskom derby
Zdroj: 34756

Budapeštianske derby, na ktoré by Róbert Mak najradšej zabudol.

MTK nastúpilo proti Ferencvárosu, zápas skončil nerozhodne 2:2 po divokom priebehu.

Po dvoch góloch Zubkova "Fradi" vyhrávali po 23 minútach 2:0. V druhom polčase ale MTK pridalo plyn a v priebehu piatich minút (od 55. do 60. minúty góly Nagya a Vargu z penalty) dokázalo vyrovnať.

Róbert Mak mohol byť hrdinom, no pohneval si fanúšikov

V 78. minúte dvojgólového Zubkova vystriedal slovenský reprezentant Róbert Mak. O tri minúty neskôr sa mohol stať hrdinom a potenciálne streliť víťazný gól bitky o Budapešť.

Postavil si loptu na značku pokutového kopu, no vystrelil slabo po zemi len do stredu bránky a brankár jeho pokus bez väčších problémov zneškodnil.

Namiesto toho, aby sa stal hrdinom budapeštianskeho derby, si poriadne pohneval fanúšikov.

VIDEO Dúbravka pri návrate bravúrnym zákrokom v 92. minúte zachránil bod! Hráči Wolves sa chytali za hlavu

Jeden z nich vystupujúci pod menom Ray Chan na sociálnej sieti twitter rozhorčene napísal:

"Na čo, do pekla, necháte kopať Róberta Maka pokutový kop? Odohral 12 zápasov, strelil 0 gólov. Preboha. Potrebuje lekcie zahrávania pokutových kopov."

Zostrih budapeštianskeho derby, Makova nepremenená penalta v čase 5:00