Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Marek Hamšík do Ruska? Záujem hlási Ďuricov bývalý klub

MOSKVA - Osobne sa o neho zaujíma tréner aj generálny riaditeľ klubu. Marek Hamšík do Ruska?
Pavel Hapal, Marek Hamšík a Milan Škriniar.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský reprezentačný kapitán Marek Hamšík sa môže presunúť z čínskeho Dalian do ruského Lokomotiv Moskva. Informuje o tom ruská televízia Match TV.

Hamšík do Ruska?

Podľa tohto zdroja v Moskve veria, že s 33-ročným skúseným stredopoliarom podpíšu zmluvu ako s voľným hráčom.

Hlavný tréner Lokomotivu Marko Nikolic a generálny riaditeľ klubu Vladimir Leončenko sa osobne zaujímajú o Hamšíkove služby.

Ruský portál Championat.com predtým informoval o rokovaniach medzi Hamšíkovým táborom a CSKA Moskva.

Prečítajte si aj

Aká bude budúcnosť Martina Dúbravku v Newcastli?.Dúbravka: Povedal som trénerovi, že vysedávanie na lavičke nedokážem akceptovať. Zvažuje odchod?

Hamšík odišiel z Neapola do čínskeho Dalianu za 20 miliónov eur. V minulej sezóne Hamšík odohral 14 zápasov, strelil dva góly a pridal jednu asistenciu.

Slovenský futbalista pôsobil v Neapole od roku 2007. Drží rekord neapolského klubu v počte odohraných zápasov a strelených gólov.

Lokomotiv Moskva má výborné skúsenosti so slovenskými reprezentantmi. V rokoch 2009 až 2016 patril medzi opory obranca Ján Ďurica, ktorý za Lokomotiv odohral 120 zápasov.

Z Dalianu nedávno odišiel prominentný tréner Rafa Benítez, ktorý sa presunul do Európy, aby mohol byť v náročných pandemických časoch bližšie k svojej rodine. S množstvom cestovných obmedzení v súčasnom svete nie je práve dvakrát praktické hrávať v ďalekej Číne.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Match TV

Diskusia

Podobné články