Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Pochettino: Zotavovanie Neymara v Brazílii? Neprichádza do úvahy

PARÍŽ - Neymar sa zranil, chýbať bude mesiac. Zotavovanie v Brazílii? Neprichádza do úvahy, vyhlásil Pochettino
Neymar sa raduje z gólu.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Francúzsky futbalový klub Paríž St. Germain ešte nevypracoval rehabilitačný plán pre Neymara, ale podľa trénera Mauricia Pochettina sa nepočíta s jeho liečbou v Brazílii. Dvadsaťdeväťročný útočník utrpel svalové zranenie v stredajšom zápase Francúzskeho pohára, vyšetrenia odhalili trhlinu v priťahovači a mimo hry bude do štyroch týždňov.

Parížanov čaká na budúci týždeň úvodné stretnutie osemfinále Ligy majstrov s FC Barcelona, zatiaľ nie je isté, či Neymar stihne aspoň odvetu 10. marca. "Snažíme sa nájsť riešenie, aby bol čo najskôr fit. Nikto však nepočíta s rekonvalescenciou v Brazílii, nechce to klub ani samotný hráč," citovala Pochettina agentúra AP.

Prečítajte si aj

Benjamin Pavard vo finále MS klubov.VIDEO Škvrna na historickom triumfe Bayernu! Pavardov víťazý gól NEMAL platiť

Neymar bude tímu chýbať v tejto fáze súťaže už tretíkrát v priebehu štyroch sezón. Vlani, aj vďaka jeho líderskému prínosu vo vyraďovacej fáze, dokráčal PSG až do finále. "Môžem o ňom povedať, že je veľký profesionál, ktorý viackrát prejavil oddanosť tímu. Za 40 dní našej spolupráce ukázal svoje ľudské i športové kvality," povedal Pochettino.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články