VIDEO Parádna gólová hlavička Škriniara v šlágri kola! Interu pomohol k cennému bodu

RÍM - Milan Škriniar sa zavesil do vzduchu a parádnou hlavičkou pomohol Interu k zisku cenného bodu v šlágri v Ríme
Zdroj: 37840

Milan Škriniar parádnou gólovou hlavičkou po rohovom kope Marcela Brozoviča vyrovnával v 56. minúte na 1:1 v šlágri kola talianskej Serie A.

Slovenský reprezentant pomohol svojím gólom Interu Miláno k zisku cenného bodu v súboji tretieho s druhým na pôde AS Rímu.

Inter prehrával po Pellegriniho góle od 17. minúty. V druhom polčase ale siahal po obrate. Škriniar vyrovnal, o sedem minút na to Hakimi poslal Nerazzurri do vedenia 2:1. No v 86. minúte domáci Mancini vyrovnal na konečných 2:2.

Kozáka som mal odvolať ešte skôr, vyčíta si Kmotrík! Ani si nechcem predstaviť, kde by sme s ním boli teraz

Inter po sedemnástich kolách stráca na vedúceho mestského rivala AC Miláno tri body.