Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Najťažšia chvíľa Ligy národov? Prišlo to v bratislavskej kabíne, spomína český kapitán

BRATISLAVA - Český kapitán hodnotil futbalovú jeseň. Najťažšia chvíľa Ligy národov? V bratislavskej kabíne
Vladimír Darida, Česko.
Zdroj: facebook Vladimír Darida
Zdieľajte:

Česká reprezentácia zažíva fantastické obdobie. Naši susedia postúpili v Lige národov do elitnej A-skupiny. Predstavia sa aj na budúcoročnom Euro.

Najťažšia chvíľa prišla v bratislavskej šatni, spomína český kapitán

Kapitán Vladimír Darida hodnotil pre portál sport.cz jeseň českého tímu a spomínal, ktorá chvíľa v Lige národov bola z jeho pohľadu najťažšia. Neodohrala sa, paradoxne, na trávniku.

Prečítajte si aj

MetaKeywords: Slovensko šport futbal turnaj Kings Cup zraz BAX slovenská futbalová reprezentácia.Ján Kozák st. je späť! Naštartuje späť na vrchol klub, ktorý je jeho srdcovkou?

„Hneď na začiatku, keď sme vyhrali 3:1 na Slovensku. Tréner prišiel do kabíny a oznámil nám, že z rozhodnutia hygieny kvôli koronavírusu sa zraz rozpúšťa a proti Škótom hrať nebudeme," pripomínal nepríjemný moment líder českého národného tímu.

„Všetci sme boli zdrvení, chceli sme hrať. Namiesto toho sme sa rozišli a museli do karantény. Zápas som sledoval v Berlíne v televízii a trpel ako každý hráč, ktorý nesmie nastúpiť. Chlapci to odbojovali, bohužiaľ prehrali, ale nielen ja som veril, že zvyšok Ligy národov zvládneme."

A tak sa aj stalo. Česi s narýchlo pozliepanou zostavou síce prehrali doma 1:2. No zo zvyšných štyroch zápasov nazbierali tri víťazstvá a zaistili si miestenku medzi elitou v Lige národov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.cz

Diskusia

Podobné články