Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Aj Slováci pocítili jeho silu! Čo hovorí česká hviezda na záujem z Bayernu? A ako West Hamu dohadzuje krajanov?

LONDÝN - Čo hovorí česká hviezda, ktorá vyškolila aj Slovákov, na záujem z Bayernu Mníchov?
Tomáš Souček, West Ham.
Zdroj: twitter West Ham United
Zdieľajte:

Tomáš Souček je jednou z najžiarivejších českých hviezd súčasnosti. V novembrovom stretnutí Ligy národov otváral skóre stretnutia Česka so Slovenskom (2:0). Nedávno prebehli zahraničnými médiami správy o záujme Bayernu Mníchov.

Čo hovorí Souček na záujem z Bayernu?

„Pochopiteľne je to príjemné. Každý človek má chválu rád. Je veľmi príjemné, že sa o mne hovorí v súvislosti s takýmto klubom, že o mne pozitívne hovorí tréner, spoluhráči, fanúšikovia. Prekladám si to tak, že robím futbal dobre," vyjadril sa k medializovanému záujmu z Bavorska Souček pre sport.cz.

Souček sa však podobnými špekuláciami nechce rozptyľovať a plne sa koncentruje len na svoje výkony na zelených trávnikoch.

„Tieto veci idú mimo mňa. Sústredím sa len na svoj klub, na svoje výkony. Vypočujem alebo prečítam si pozitíva, ale inak nič nie je aktuálne."

Tomáš Souček má parádnu formu, strelil tri góly v tejto sezóne Premier League a je druhým najlepším strelcom "kladivárov" v sezóne.

Prečítajte si aj

Dávid Hancko po faule.VIDEO Po faule na Hancka sa kopala jedenástka a čoskoro TO prišlo! Tak to som snáď v živote nevidel, nechápal moderátor

Agent českých hráčov pre West Ham

Českému futbalu robí nielen vo West Hame výbornú reklamu. Niet divu, že "kladivári" siahli po jeho kolegovi z reprezentácie Vladimírovi Coufalovi, ktorý sa tiež skvele uchytil.

A zo zahraničných médií prichádzajú informácie o tom, že by to nemusel byť posledný Čech vo West Hame. Ďalším na rade by mal byť Alex Král zo Spartaka Moskva, o ktorého majú "kladivári" údajne veľký záujem.

„Komunikácia zo strany trénerov vo West Hame je veľmi dobrá. Pýtajú sa ma na chlapcov z českej reprezentácie, vypytujú sa na hráčov v Slavii. Prehodím pár mien, o ktorých si myslím, že by boli pre West Ham zaujímavé," netají Souček, že plní rolu aj akéhosi skauta či agenta českých hráčov vo West Hame.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.cz

Diskusia

Podobné články