Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Atalanta pred kľúčovým zápasom rieši vážny problém! Konflikt trénera s kapitánom

BERGAMO - Atalanta pred kľúčovým zápasom rieši vážny problém! Konflikt medzi trénerom a kapitánom
Tréner Gian Piero Gasperini.
Zdroj: twitter Atalanta B.C.
Zdieľajte:

V Atalante pred kľúčovým zápasom na pôde Ajaxu vládlo veľké napätie. Dôvodom je konflikt trénera Giana Piera Gasperiniho a kapitána tímu Alejandra Gomeza.

Hádka trénera a kapitána rozdelila kabínu Atalanty

Ako informuje portál sportmediaset.mediaset.it, Gasperini vyčítal v polčasovej prestávke predošlého súboja s Midtjyllandom Gomezovi, aby sa v útoku držal napravo.

32-ročný Argentínčan však slová trénera nezobral v dobrom a došlo k ostrej hádke, ktorú dokonca zaznamenali televízne kamery.

Tréner Gasperini na konflikt reagoval tak, že Gomeza stiahol z hry a namiesto neho poslal na trávnik Josipa Iličiča.

Urazený Gomez zostal v kabíne a v druhom polčase nebol pri spoluhráčoch na striedačke.

Prečítajte si aj

V popredí vľavo Tomáš Hubočan (Slovensko) a vpravo Josip Iličič (Slovinsko).Hviezda Atalanty chýba z kuriózneho dôvodu: Zosypal sa, keď prichytil svoju ženu in flagranti!

Uvedený web informuje o tom, že kabína Atalanty je po spomínanom konflikte rozdelená na dva tábory. Jeden z nich stojí za trénerom Gasperinim a druhý podporuje kapitána Gomeza.

Podľa talianskych médií je pre zachovanie zdravej atmosféry v tíme pozícia Gasperiniho v ďalšom priebehu sezóny vo vážnom ohrození. Naznačujú, že po skupinovej fáze bude odvolaný.

Atalanta bojuje na pôde Ajaxu Amsterdam o postup do osemfinále Ligy majstrov. Pred záverečným vystúpením má taliansky tím na konte o jeden bod viac a aj remíza Bergamu stačí na postup.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sportmediaset.mediaset.it

Diskusia

Podobné články