Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Zopakuje sa scenár s Fernandesom? Vedenie Man Utd naznačilo plány na január

MANCHESTER - Ed Woodward načrtol prestupovú stratégiu Man Utd. Plánujú opäť nejaký hviezdny nákup v zime?
Wan-Bissaka a Rashford, Manchester United.
Zdroj: twitter Manchester United
Zdieľajte:

Výkonný podpredseda Manchesteru United Ed Woodward načrtol, že klub nebude v zimnom prestupovom období príliš aktívny.

"Červení diabli" striedajú výborné výsledky s prepadákmi. Ich výkonnosť je nekonzistentná. Napriek tomu sa po otvorení prestupového okna v januári na Old Trafforde posilňovať nebude.

„Nemyslím si, že je správne sa už vyjadrovať k prestupovému obdobiu. Uvidíme, kde budeme v januári. Dúfajme, že sa budeme naďalej zlepšovať a som šťastný s tým, čo sa deje za zatvorenými dverami," vyhlásil tréner Solskjaer.

Prečítajte si aj

Morata a Ronaldo, gólová radosť.VIDEO Cristiano Ronaldo ukradol gól spoluhráčovi bojujúcemu o post kráľa strelcov v Lige majstrov

Man Utd v januári veľké posily neplánuje, naznačil Woodward

„Uvedomujeme si, že je pred nami ešte viac tvrdej práce, aby sme dosiahli konzistentnosť potrebnú na vyhrávanie trofejí. Ale vidíme pozitívne znaky na ihrisku aj v tréningoch, ktoré posilňujú našu dôveru v progres, ktorý robí Ole, jeho trénerský tím a hráči," hovoril Woodward.

Potom sa výkonný podpredseda Manchesteru United vyjadril aj k prestupom.

„Už v apríli som povedal, že sme naďalej odhodlaní posilniť tím, no zároveň budeme disciplinovaní k našim výdavkom počas pandémie."

„Verím, že sme to splnili. Vďaka posilám z leta sa naše celkové výdavky od leta 2019 dostali na 200 miliónov eur. Čo je viac ako v ktoromkoľvek inom významnom klube v tomto období. Budeme podporovať Oleho v plánovanom, dlhodobom prístupe k výberu hráčov a zameriavať sa na letné okná," vyhlásil Woodward v rámci Fans Forum prostredníctvom videohovoru.

V januári Man Utd získal Bruna Fernandesa, ktorý sa vypracoval na lídra "červených diablov". Podľa posledného vyjadrenia Eda Woodwarda to však vyzerá tak, že žiadne veľké nákupy United v zime neplánujú.

Manchester United je v Premier League po deviatich kolách na deviatej pozícii. Na tretiu Chelsea však stráca len tri body a má v rukách zápas k dobru. Na vedúci Tottenham stráca päť bodov a tiež má zápas k dobru.

V Lige majstrov je v H skupine pred záverečným kolom situácia poriadne dramatická. Manchester United je na čele skupiny s 9 bodmi, no rovnako PSG aj Lipsko majú na konte rovnaký počet bodov. Jednému z nich zostane v rukách "Čierny Peter" a do osemfinále nepostúpi.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články