Tarkovič prezradil, čo povedal Škriniarovi po vlastnom góle

BRATISLAVA - Tréner Štefan Tarkovič prezradil, čo povedal Milanovi Škriniarovi po vlastnom góle v 88. minúte zápasu so Severným Írskom
Zdroj: 37318

Slovensko bolo päť minút od postupu na Euro. Po góle Juraja Kucku z prvého polčasu viedlo v závere finálového barážového stretnutia v Severnom Írsku 1:0.

Prišla však 88. minúta a smolný moment, po ktorom si obranca Milan Škriniar, mimochodom jeden z najlepších slovenských hráčov v zápase, dal vlastný gól.

Ani táto nepríjemnosť nezlomila odhodlaný slovenský tím, ktorý napokon po góle Michala Ďuriša v predĺžení vyhral 2:1 a zaistil si miestenku na záverečnom turnaji ME.

Borbélyho známkovanie našich: Jedinému hráčovi dal jednotku a kto dopadol najhoršie?

Čo povedal Tarkovič Škriniarovi po vlastnom góle?

Milan Škriniar po stretnutí hovoril o tom, že mu pomohli slová trénera Štefana Tarkoviča. Tréner prezradil pre šport24.sk, čo stopérovi povedal.

„Už pred zápasom sme si povedali, že ak vyhráme, tak vyhráme spoločne a ak prehráme, tak platí to isté. A v tom zmysle zneli aj moje slová k nemu. Navyše, futbal je o chybách a ja nepoznám futbalistu, ktorý by ju nespravil.“

Zdroj informácií: šport24.sk