VIDEO Za toto červená?? Nani sa po tomto verdikte VAR rozplakal

ORLANDO - Aj v zámorskej MLS sú emócie! Jedna z najväčších hviezd ligy Portugalčan Nani sa po vylúčení rozplakal
Zdroj: 37153

Kontroverzný moment sa odohral v stretnutí zámorskej MLS medzi Orlandom a Columbusom (2:1).

Nani po prísnom vylúčení odchádzal v slzách

Kapitán Orlanda a jedna z najväčších hviezd ligy Portugalčan Nani bol sporne vylúčený za zákrok na Artura. Po verdikte VAR opúšťal 33-ročný hráč ihrisko v slzách.

Pôvodne dostal žltú kartu, no napokon rozhodca po využití VAR vytiahol červenú.

Nani spojil ruky a neveriacky padol na kolená. Jeho spoluhráči zúrivo reagovali a vybehli na rozhodcu.

Nani (a nielen on) bol presvedčený, že v súboji s Arturom si počínal čisto. Mnoho fanúšikov aj odborníkov ostro kritizovali mimoriadne prísny verdikt.

Facka do tváre! Alaba prezradil, ako sa k nemu zachoval Bayern: Toto mi navrhli

Zdalo sa, že tento verdikt môže byť zlomovým momentom zápasu. V čase vylúčenia Naniho Orlando vyhrávalo 1:0. O 4 minúty po vylúčení hviezdneho Portugalčana hostia vyrovnali. No Orlando aj s desiatimi hráčmi zabojovalo a v 84. minúte Michel strelil víťazný gól.

Nani má na konte štyri presné zásahy a tri asistencie v aktuálnej sezóne MLS.

Ukázal, že je veľkým srdciarom. A to nielen na modro prefarbenými vlasmi (v klubových farbách), ale aj plačom po prísnom vylúčení.