Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Zaccheroni: Ibrahimovič lepší ako Ronaldo! Nerozumiem, prečo nikdy nezískal Zlatú loptu

MILÁNO - Talianska trénerská legenda ľutuje, že nemala možnosť viesť Zlatana Ibrahimoviča. Tvrdí, že je lepší ako Cristiano Ronaldo a nechápe, prečo nikdy nezískal Zlatú loptu
Zlatan Ibrahimovič, gólová radosť.
Zdroj: twitter AC Milan
Zdieľajte:

Zlatan Ibrahimovič dvoma gólmi rozhodol milánske derby. Od jeho príchodu na San Siro sa z AC Miláno stal úplne iný tím.

V minulej sezóne ho dokázal vytiahnuť do pohárovej Európy. V tejto chce zaútočiť na titul. Zverenci Stefana Pioliho sú jediným tímom v Serie A, ktorý vyhral všetky štyri zápasy.

Podľa bývalého trénera Rossoneri Alberta Zaccheroniho je Zlatan Ibrahimovič lepší ako Cristiano Ronaldo a má väčší vplyv na svoj tím.

Zaccheroni: Nechápem, prečo Ibrahimovič nikdy nezískal Zlatú loptu

39-ročný Zlatan Ibrahimovič je so štyrmi presnými zásahmi na delenej prvej pozícii v tabuľke strelcov talianskej ligy.

Prečítajte si aj

Brankár Gianluigi Buffon.Buffon v úprimnej spovedi priznal, čo ho zachránilo z depresie. Luxusné autá ani súkromné lietadlá šťastie neprinesú!

„Trénoval som veľkých šampiónov v mojej kariére, od Olivera Bierhoffa cez Georga Weaha až po Adriana, ale ľutujem, že som nikdy netrénoval Ibrahimoviča," vyhlásil Zaccheroni pre Il Giornale.

„Je večný a stále nechápem, prečo nikdy nezískal Zlatú loptu," krútila hlavou talianska trénerská legenda.

„V Taliansku posunul rovnováhu viac ako Ronaldo. Nie je náhoda, že veľa mladých hráčov od jeho príchodu exponenciálne vyrástlo," vyzdvihol Ibrahimoviča v porovnaní s Ronaldom.

„Nedáva iba góly. Prenáša sebadôveru na všetkých svojich spoluhráčov a v ťažkých chvíľach nesie tím na svojich pleciach," dodáva uznávaný odborník.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Il Giornale

Diskusia

Podobné články