VIDEO Defenzíva Manchesteru United prerazila totálne dno. Gól, po ktorom sa smeje celý svet!

MANCHESTER - Že defenzíva Man Utd stojí na hlinených nohách, je dobre známe. No dnes prerazila totálne dno
Zdroj: 35767

Defenzíva Manchesteru United od začiatku sezóny čelí masívnej vlne kritiky.

Napriek evidentne slabým výkonom si tréner Ole Gunnar Solskjaer obranu zastáva a nedávno vyhlásil, že nepotrebuje v zadných radoch posilniť.

Obrana United dnes prerazila totálne dno

Nuž, dnes defenzíva Manchesteru United prerazila totálne dno a nórsky tréner asi trpko oľutuje svoj výrok.

Prekliatie čísla 7 od odchodu Cristiana Ronalda z Manchesteru United

United prepísali históriu - v šlágri s Tottenhamom prehrali prvý polčas hanebne 1:4 - prvýkrát v klubových dejinách v Premier League dostali v prvom polčase štyri "kúsky".

Prvýkrát od roku 1972 Manchester United inkasoval minimálne dva góly v každom z úvodných troch zápasov sezóny v Premier League.

Aktuálne v anglickej lige len West Bromwich inkasoval viac gólov ako Manchester United. Naozaj nepotrebuje niečo robiť s defenzívou?

Doslova donaha vyzliekol Tottenham slabučkú defenzívu Man Utd v 30. minúte, keď Harry Kane zvyšoval na 3:1. "Kohúti" doslova rozobrali dezorientovanú obranu súpera na súčiastky a po tomto góle sa United smeje celý futbalový svet.