Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Barcelona žiada super-agenta Jorge Mendesa o pomoc v snahe o získanie Lautara Martineza

BARCELONA - Barcelona mala požiadať super-agenta Jorge Mendesa o pomoc pri získaní Lautara Martineza
Lautaro Martinez v drese Inter Milan.
Zdroj: inter.it
Zdieľajte:

FC Barcelona hľadá spôsob, ako podpísať útočníka Interu Lautara Martineza. Jednou z možností, ktorá sa dostala na stôl, je požiadať super-agenta Jorge Mendesa o pomoc.

Do tohto momentu Barcelona nebola schopná dosiahnuť dohodu s predstaviteľmi Nerazzurri. Inter požaduje naplniť Argentínčanovu 111-miliónovú výstupnú klauzulu.

Podľa talianskeho Corriere dello Sport Barcelona mala požiadať Mendesa o pomoc tým, že by predal niektorých hráčov Kataláncov a naplnil tak klubovú pokladnicu Barcelony. Tá by tak mala dostatok prostriedkov na nákup vysnívaného útočníka.

Prečítajte si aj

Luis Suárez na tréningu.Barcelona vyvíja maximálny tlak na odchod Luisa Suáreza! Takto s ním Koeman zaobchádza na tréningoch

Lautaro sa chce pripojiť k Barcelone a jeho zástupcovia robia všetko pre to, aby sa tak stalo. Zároveň sa však majú v nasledujúcich dňoch stretnúť aj so zástupcami Interu, aby prerokovali možné predĺženie kontraktu.

Hrať na dve strany sa Lautarovi v tomto prípade oplatí, keďže v Interi veľmi dobre vedia o silnom záujme Barcelony, odrazí sa to na ponúkanom plate, ak si ho chcú v Miláne udržať.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Corriere dello Sport

Diskusia

Podobné články