Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kmotrík o konflikte s Kozákom a priznal, že tím pravdepodobne v najbližšom období čakajú odchody

BRATISLAVA - Ivan Kmotrík prehovoril o medializovaných správach o jeho konflikte s trénerom Jánom Kozákom. Priznal, že v najbližšom čase čakajú tím odchody hráčov
Ivan Kmotrík mladší.
Zdroj: TASR – Pavel Neubauer
Zdieľajte:

Generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík ml. a v tom čase hlavný tréner mužstva Ján Kozák ml. mali mať v závere pohárového stretnutia v Beluši konflikt, po ktorom tréner odišiel z lavičky dosledovať zápas opodiaľ.

Ďalšia hádka medzi oboma mužmi mala nastať pri odchode mužstva z ihriska do šatne. Informáciu priniesol šport24.sk.

Ján Kozák, napriek tomu, že v minulej sezóne priviedol Slovan k zisku double, na lavičke prekvapujúco skončil. Nahradil ho Slovinec Darko Milanič.

Prečítajte si aj

Nový tréner Slovana Darko Milanič.Čo predchádzalo koncu Kozáka na lavičke Slovana? Hádka s Kmotríkom na ihrisku aj pri odchode do šatne

Kmotrík konflikt s Kozákom poprel, naznačil odchody hráčov

Kmotrík sa vyjadril s medializovaným správam o hádke s Kozákom v rozhovore pre oficiálny klubový web skslovan.com.

„Rozhodnutie nevyplynulo z osobného sporu, žiaden spor s Jánom Kozákom som nemal. Môžem poprieť tieto dezinformácie, ktoré kolovali médiami. Sme ľudia, máme výmeny názorov a na rovnaké veci nemusíme mať rovnaký pohľad, pričom emócie sú súčasťou športu a nemajú nič spoločné s osobnými spormi."

Generálny riaditeľ belasých sa vyjadril aj k tomu, či po zmene na trénerskom poste možno očakávať aj zmeny v hráčskom kádri.

„Je možné, že nás v najbližšom období niekto opustí, pričom príchody nepredpokladám."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: skslovan.com

Diskusia

Podobné články