Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Piqué po zahanbujúcom konci v LM ponúka svoj koniec v Barcelone: Budem prvý, kto odíde!

BARCELONA - Po fiasku v štvrťfinále Ligy majstrov ponúka obranca Barcelony Gerard Piqué svoj koniec v klube
Gerard Piqué na tréningu.
Zdroj: twitter FC Barcelona
Zdieľajte:

FC Barcelona zahanbujúco prehrala v štvrťfinále Ligy majstrov s Bayernom Mníchov 2:8 a prezident klubu Bartomeu avizuje zmeny, ktoré začne klub oznamovať od budúceho týždňa.

Piqué ponúka svoj odchod

Gerard Piqué ponúkol po blamáži svoju "rezignáciu".

„Hanba je to správne slovo," hodnotil výkon svojho tímu po piatkovom lisabonskom fiasku španielsky obranca pre Movistar.

„Nemôžeme hrať takto, v Európe nemožno hrať takto."

„Klub potrebuje zmeny a nehovorím o trénerovi ani o hráčoch. Nechcem na nikoho ukazovať prstom. Štrukturálne potrebujeme zmeny každého druhu, pretože to nie je prvý, druhý a ani tretíkrát."

Prečítajte si aj

FC Barcelona - Bayern Mníchov.Zemetrasenie v Barcelone po historickom debakli? Oznámime to budúci týždeň, vyhlásil prezident klubu

„Prvým dobrovoľníkom budem ja, ak má prísť nová krv a zmeniť dynamiku, budem prvý, kto odíde."

„Teraz sme dosiahli dno. Myslím, že všetci musíme interne hľadať a porozmýšľať a rozhodnúť, čo je najlepšie pre Barcelonu. To je najdôležitejšie," dodal.

V pohári Barcelona vypadla v semifinále s Atl.Madrid. V La Lige nestačila v záverečnom boji o titul na Real Madrid. V Lige majstrov neprešla medzi najlepšiu štvoricu tímov. Sezóna pre taký veľkoklub bez zisku trofeje je obrovská katastrofa.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Movistar

Diskusia

Podobné články