Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Besnenie bývalého kapitána Ruska! Rozhodcu zmlátil po vylúčení tak, že musel do nemocnice

MOSKVA - Preplo mu priamo na ihrisku! Bývalý ruský kapitán zmlátil rozhodcu po tom, ako ho vylúčil. Ten skončil v nemocnici
Roman Širokov, Rusko.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bývalý kapitán ruskej futbalovej reprezentácie Roman Širokov sa postaral o veľký škandál.

V stretnutí amatérskej ligy mu totálne preplo! Nepáčilo sa mu, že rozhodca Nikita Dančenko neodpískal pokutový kop pre jeho tím.

Následne sa rozhodcovi začal vyhrážať, že ak ho za protesty vylúči, udrie ho.

Dančenko však ani len netušil, že bývalá ruská hviezda myslí svoje vyhrážky vážne. Vytiahol červenú kartu a v tom to prišlo. Širokov dal rozhodcovi ranu päsťou do tváre a na zemi ho ešte kopol do brucha.

Pred väčšou nakladačkou arbitra zachránili ďalší hráči.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Paríž St. Germain - Saint Étienne.Lietalo sklo, tiekla krv! Vrazím ti metlu do ... Neymar sa pustil do matkinho ex-priateľa, čelí obvineniu

„Strávil som v nemocnici viac ako štyri hodiny. Urobili mi sériu testov, pozašívali ma. Nič vážnejšie sa mi však nestalo.

Zvažujem právne kroky, ale neviem, čo nastane, nakoľko Širokov má príliš veľa kontaktov," cituje slová zraneného rozhodcu ruský novinár Artur Petrosyan.

Širokov sa môže "tešiť" na následky svojho konania. Prvý sa už dostavil, ruská televízia MatchTV, v ktorej pracoval ako televízny expert, ho prepustila zo svojich služieb.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články