Rodák žiaril! 120 minút bez gólu, založenie gólovej akcie a potýčka vo vyhrotenom závere

LONDÝN - Marek Rodák bol (opäť raz) jednou z ústredných postáv Fulhamu, ktorý oslavuje senzačný postup do Premier League!
Zdroj: 35940

Neuveriteľne dramatický súboj v legendárnom Wembley odohral Marek Rodák a jeho Fulham.

Rodák vychytal v riadnom hracom čase nulu, no jeho spoluhráči sieť nedokázali rozvlniť a tak sa išlo do predĺženia.

V tom sa stal hrdinom Joe Bryan, ktorý strelil dva góly. V 105. minúte parádne trafil z veľkej vzdialenosti z priameho kopu. V 117. minúte po perfektnej narážačke s Mitrovicom zvyšoval na 2:0. Túto akciu zakladal ďalekonosným odkopom práve Marek Rodák.

Rodák siaha na Premier League: Toto by malo platiť na Brentford!

V 123. minúte Brentford zásluhou Dalsgaarda korigoval na konečných 1:2. Rodák vo vyhrotenom závere stretnutia stratil nervy a pustil sa do potýčky s protihráčom, ktorý sa rýchlo snažil zobrať loptu do stredu a rozohrať. Slovenský brankár dostal za tento incident žltú kartu.

Nemusí mu to vôbec vadiť. Výraznou mierou sa pričinil na fantastickom postupe Fulhamu do Premier League a môže sa tešiť na konfrontácie s krajanom v bránke Newcastle Martinom Dúbravkom.