Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Proti komu Slovan v Lige majstrov? Toto sú možní súperi

BRATISLAVA - Od stredy Slovan pozná kompletný okruh možných súperov v 1. predkole Ligy majstrov. S kým sa slovenský majster môže stretnúť?
ŠK Slovan Bratislava, oslavy titulu 2020.
Zdroj: skslovan.com
Zdieľajte:

ŠK Slovan Bratislava pod vedením Jána Kozáka ml. odohral dominantnú sezónu a získal slovenské double - s prehľadom získal ligový titul a triumfoval aj v pohári.

Belasí si vybojovali miestenku v kvalifikácii Ligy majstrov. Hrať budú v 1. predkole, Slovan je medzi nasadenými tímami. To znamená, že dostane papierovo slabšieho súpera.

Tento rok sa bude hrať len na jeden zápas a nie na odvety, ako bolo zvykom. O výhode domáceho prostredia bude rozhodovať žreb.

Prečítajte si aj

ŠK Slovan Bratislava, radosť po zisku double.Bojujeme proti rasizmu na futbale a TOTO vypustí v priamom prenose ČT bývalý tréner Ružomberka?!

ŠK Slovan a možní súperi v 1. predkole LM

Žreb dvojíc 1. predkola Ligy majstrov sa uskutoční 9. augusta a zápasy sa budú hrať v termínoch 18. a 19. augusta.

ŠK Slovan Bratislava pozná kompletný okruh možných súperov v 1. predkole Ligy majstrov:

Fola Esch (Luxembursko), Djurgardens IF (Švédsko), Buducnost Podgorica (Čierna Hora), Flora Tallinn (Estónsko), Dinamo Brest (Bielorusko), FC Riga (Lotyšsko), Connah's Quay Nomads (Wales), KÍ Klaksvík (Faerské ostrovy), FC Europa (Gibraltár), NK Celje (Slovinsko), KuPS (Fínsko), KR Reykjavík (Island), Ararat-Armenia (Arménsko), FK Sileks (Severné Macedónsko), KF Tirana (Albánsko), FC Floriana (Malta)

Tento okruh ešte rozšíria postupujúce tímy z predkola Ligy majstrov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články