Zlatan Ibrahimovič: Som prezidentom, trénerom aj hráčom AC Milána. Ak by ma podpísali skôr, vyhráme Scudetto

MILÁNO - Zlatan Ibrahimovič naštartoval AC Miláno za neuveriteľným obratom proti Juventusu. Po stretnutí si neodpustil výrok v svojom typickom štýle
Zdroj: 35668

AC Miláno predviedlo neuveriteľný obrat v súboji talianskej Serie A proti lídrovi Juventusu. Po hodine hry Rossoneri prehrávali 0:2. Zlatan Ibrahimovič však naštartoval víťazný obrat. V 62. minúte skóroval z penalty a v 66. minúte prihrával na vyrovnávajúci zásah Kessiemu.

V 67. minúte skóroval Leao a v 80. minúte Rebič zatĺkol posledný klinec do turínskej rakvy.

Zlatan Ibrahimovič: Ak by som tu bol od začiatku, vyhráme Scudetto

V zápase predtým AC Miláno dokázalo rozdielom triedy 3:0 vyhrať na ihrisku druhého Lazia Rím. Od reštartu sezóny v Serie A Rossoneri nazbierali štyri víťazstvá a jednu remízu. Vyšvihlo sa na piatu pozíciu a smeruje do skupinovej fázy Európskej ligy.

„Ak by som tu bol od začiatku sezóny, vyhrali by sme Scudetto," hovoril Ibrahimovič pre DAZN svojím typickým štýlom.

„Som prezidentom, trénerom aj hráčom, no platia ma len ako futbalistu," dodal.

Vráť sa, musíš zobrať aj moju tašku! Pienaar opísal útek s Ibrahimovičom pred požiarom

Ibrahimovič získal s AC Miláno taliansky titul v roku 2011. V januári sa na San Siro vrátil, naposledy hrával za LA Galaxy v MLS.