Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Skončí barcelonské trápenie Messiho odchodom? PRERUŠIL rokovania o zmluve!

BARCELONA - FC Barcelona v obrovskej kríze! Messi prerušil rokovania o novej zmluve, odíde v roku 2021 z Nou Campu?
Lionel Messi, FC Barcelona.
Zdroj: twitter Leo Messi
Zdieľajte:

FC Barcelona je v obrovskej kríze. Celý tím na čele s Lionelom Messim sa trápi. Hviezdny Argentínčan si nerozumie s novým trénerom Quiquem Setiénom. Srší z neho frustrácia. Konflikt s Griezmannom na tréningu, viacero zákrokov za hranicou dovoleného v zápasoch, po ktorých sa diskutovalo, či nemal byť odmenený červenou kartou.

Messi v Barcelone nie je šťastný. Nielen kvôli výkonom na ihrisku a nezhodám s trénerom. Ale viacero konfliktov mal v minulosti aj s vedením klubu. Lionel Messi prerušil rokovania o novej zmluve a hrozí, že z Nou Campu v lete 2021 odíde. Informuje o tom Cadena SER.

Je možné, že Messi pozastavil rokovania o novom kontrakte a počká si na výsledky blížiacich sa klubových volieb. Na tie čaká aj Xavi Hernandez, ktorý sa má stať novým trénerom Kataláncov.

Prečítajte si aj

Lionel Messi, FC Barcelona.Francúzska legenda to výrokmi na Messiho poriadne prehnala! 1,5-metrový chlapec a napoly autista

Pravdou je, že Messi intenzívne rozmýšľa o svojej ďalšej budúcnosti. Údajne chce len kratší kontrakt na jeden či dva roky s možnosťou odchodu na konci každej sezóny, ak si to bude želať.

Nad Nou Camp sa sťahujú čierne mračná...

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Cadena SER

Diskusia

Podobné články