Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Život na ulici a výzor dievčaťa: Opora Tottenhamu to v mladosti nemala jednoduché

LONDÝN - Reč je o futbalistovi, ktorý pochádza z Latinskej Ameriky. Futbalové začiatky Argentínčana Erika Lamelu neboli vôbec jednoduché. Tak ako ostatní chlapci začínal priamo na ulici a jeho futbalovým vzorom nebol nik iný ako legendárny Diego Maradona.
Malé dievčatko klubu Tottenhamu.
Zdroj: youtube.com
Zdieľajte:

Mladý Argentínčan, sa narodil v 4. marca 1992 v Buenos Aires. Chlapec, ktorý mladosti pripomínal výzorom skôr dievča, pochádzal naozaj z chudobným pomerov. Jeho talent dlho neostal bez povšimnutia a už ako 16 ročný začínal v klube River Plate.

Po troch rokoch jeho kroky viedli do Rímskeho AS. Vlci si ho upísali na 2 roky. V roku 2013 po dobrých výkonoch putoval do Londýna, konkrétne Tottenhamu Hotspur. V klube je záložník mimoriadne spokojný a má s ním podpísanú zmluvu až do roku 2022.

Prečítajte si aj

Pamela Tanková v akcii.Dievčenský gólostroj zahanbí aj chlapcov! Má deväť, je kapitánka a žiari v troch vekových kategóriách

"Londýnsky klub som si mimoriadne zamiloval a chcem tu podávať výborné výkony aj naďalej." Vyjadril sa nedávno Argentínsky záložník.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk/Peter Koropecký

Diskusia

Podobné články