Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Útočník Angers skončil pred súdom! Masturboval na verejnosti, udala ho susedka

ANGERS - Veľký problém má na krku alžírsky útočník Farid El Melali z francúzskeho tímu Angers.
Farid El Melali - Angers.
Zdroj: leparisien.fr
Zdieľajte:

Alžírsky útočník Farid El Melali hrajúci za francúzsky Angers si zarobil na poriadny problém. Susedia ho udali, nakoľko verejne masturboval a to viac ako raz.

El Melali masturboval na verejnosti

El Melali masturboval na nádvorí svojho bytového komplexu, čo sa nepáčilo jeho susedom, ktorí ho udali. Alžírčana prepustili z policajného zaistenia a čelí súdnemu procesu. K vine sa priznal.

El Melali bol pri obscénnosti videný večer v pondelok 4. mája. Podľa obžaloby susedia rovnakú nechutnosť videli už dva týždne predtým. V utorok bol vzatý do väzby.

Pritom El Melali len nedávno predĺžil s Angers zmluvu do roku 2023. Čoskoro ho čaká súd v predmetnej veci, no správy hovoria o tom, že by mal dostať len pokutu.

Prečítajte si aj

Samir Nasri sa vracia do Premier League.Môžeš piť, chodiť do klubov, robiť čokoľvek chceš! Tréner Sampaoli chcel dokonca strážiť psa svojej hviezde

Údajne netušil, že ho môže vidieť susedka

Hráč, ktorý môže nastupovať na ktorejkoľvek útočnej pozícii, priznáva svoju vinu, pripúšťa veľkú nerozvážnosť a nebude proti vznesenému obvineniu namietať obvinenia.

Francúzske médiá tvrdia, že El Melaliho právnici budú pri obhajobe trvať na tom, že ich klient nevedel, že pri masturbovaní ho môže vidieť susedka.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články