Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Svadba na obzore? FOTO nášho reprezentanta s českou tenisovou sexicou rozvírila diskusie

PRAHA - Majú už za sebou zásnuby? Slovenskí a českí športoví fanúšikovia šíria podobné špekulácie a za všetko môže jedna jediná FOTO, ktorá rozvírila diskusie.
Dávid Hancko na reprezentačnom zraze.
Dávid Hancko na reprezentačnom zraze. Zdroj: TASR - Pavel Neubauer
Zdieľajte:

Pred časom sme vám priniesli informáciu, že mladý slovenský reprezentant Dávid Hancko (22) a príťažlivá česká tenisová kráska Kristýna Plíšková (28) tvoria pár. O tom, ako ďaleko je už ich vzťah , možno vyčítať len z fotografií, ktorými sa Plíšková pochváli na sociálnych sieťach.

Prečítajte si aj

Vladimír Labant ešte v roku 2004 ako hráč pražskej Sparty.Bol najlepším futbalistom Slovenska, teraz maká pri páse: Exhviezda českého giganta dokazuje, že má veľké srdce

A jedna taká práve teraz rozvírila medzi fanúšikmi početné špekulácie a diskusie. Momentálne 69. hráčka sveta je na nej pochopiteľne so svojím slovenským partnerom a neprehliadnuteľný je prstienok na ľavej ruke Češky, ktorý má výrazný kamienok.

Love is in the air♥️♥️♥️ @davidhancko

Príspevok, ktorý zdieľa Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),

Fanúšikovia špekulujú, či už mladý Slovák stihol pred českou priateľkou aj pokľaknúť a požiadať ju o ruku. "Nie, nie sme zasnúbení, iba zamilovaní," reagovala Kristýna na fanúšikov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články