Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Dybala o večnom súboji Ronaldo verzus Messi: V Argentíne ťa nenávidíme

BUENOS AIRES - Do neutíchajúcej debaty v porovnávaní futbalových géniov Lionela Messiho a Cristiana Ronalda priložil najnovšie polienko Messiho argentínsky reprezentačný spoluhráč Paulo Dybala z Juventusu Turín.
Paulo Dybala a Cristiano Ronaldo pri striedaní.
Paulo Dybala a Cristiano Ronaldo pri striedaní. Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Ten sa v rozhovore pre web národnej federácie ale na vec pozrel inou optikou pripomenutím príhody, keď portugalskému spoluhráčovi z Juventusu po jeho príchode k "zebrám" povedal: "V Argentíne ťa nenávidíme".

Vždy toľko očakávaným zápasom FC Barcelona s Messim a Realu Madrid s C. Ronaldom v La Lige dávala konfrontácia oboch útočníkov ešte exkluzívnejší nádych. Ronaldo v roku 2018 odišiel do Turína, ale téma porovnávania oboch hráčov sa tým vôbec neutlmila. "Ronaldovi som povedal, že v Argentíne nie je veľmi populárnou postavou. 'Cristiano, v Argentíne ťa tak trochu nenávidíme za tvoju postavu, za to aký si, aká je tvoja chôdza. Pravda však je, že si ma prekvapil, keď som zistil, že si úplne iný'," povedal pre web AFA Dybala, ktorý ako jeden z mála futbalistov môže oboch velikánov porovnať z pozície ich spoluhráča.

Prečítajte si aj

Olivier Giroud oslavuje reprezentačný gól.Benzema zotrel bývalého reprezentačného spoluhráča: Giroud ho okamžite umlčal brilantnou odpoveďou!

Práve ako na reprezentačného spoluhráča Messiho sa na Dybalu zosypala lavíny kritiky minulý rok, keď si vraj dovolil Messiho kritizovať. Aj na toto podal útočník "Bianconeri" svoj názor: "Prišlo to potom, keď som povedal, že je pre mňa ťažké hrať vedľa neho, keďže v reprezentácii hráme na podobných pozíciách. S Leom sme o taktike a ako hrať spolu hovorili a snažili sa nájsť riešenia. Nikdy by som si nedovolil kritizovať spoluhráča v reprezentácii. Len som jednoducho chcel objasniť, čo sa deje. V zápasoch na MS a Copa América som nedostával veľa minút, ale súčasne som vždy rešpektoval rozhodnutia trénerov, pretože hrať za Argentínu znamená všetko," vysvetlil Dybala.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články