Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Benzema sa na sociálnej sieti vysmial Giroudovi

PARÍŽ - Francúzsky futbalista Karim Benzema sa urážlivým spôsobom vyjadril o svojom krajanovi a bývalom spoluhráčovi z národného tímu Olivierovi Giroudovi.
Karim Benzema vyplazený jazyk.
Zdroj: ibtimes.co.uk
Zdieľajte:

Útočník Realu Madrid sám seba nazval formulou 1, kým Giroud je podľa neho iba málo výkonná motokára. „Nemôžete porovnávať formulu 1 s motokárou a to som ešte slušný... Ja som formula. On nepredvádza žiadne úžasné výkony, ťaží z hry celého tímu. Je niekto, komu sa jeho štýl páči?“ opýtal sa 32-ročný Benzema na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Prečítajte si aj

Chelsea zúfalo hľadá brankársku posilu, vytypovala si troch hráčov

Benzema nastrieľal za Real Madrid takmer 250 gólov a s „bielym baletom“ štyrikrát vyhral Ligu majstrov. Giroud na rozdiel od neho dosiahol na klubovej úrovni úspechy len na „domácej“ scéne. S Arsenalom Londýn trikrát triumfoval v Pohári FA, štvrtýkrát sa tešil ako hráč Chelsea Londýn. Predtým v sezóne 2011/2012 doviedol Montpellier k senzačnému titulu vo francúzskej Ligue 1.

Giroud má zasa lepšiu gólovú bilanciu v národnom tíme, s ktorým vyhral majstrovstvá sveta 2018 v Rusku. Benzema počas svojho pôsobenia v reprezentácii žiadnu trofej nezískal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články