Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Aký otec, taký syn: Ronaldo junior vďaka jedinému VIDEU za dva dni získal milión fanúšikov!

TURÍN - Najstarší syn hviezdy Juventusu Turín Cristiano Ronaldo junior sa rozhodol vstúpiť do sveta sociálnych sietí. Deväťročný chalanisko si okamžite podmanil svet, keď vďaka úvodnému videu na Instagrame v priebehu pár hodín získal neuveriteľné množstvo fanúšikov.
Cristiano Ronaldo Junior na Instagrame.
Cristiano Ronaldo Junior na Instagrame. Zdroj: Instagram - Cristiano Ronaldo Junior
Zdieľajte:

Mladý Ronaldo si po založení účtu na Instagrame pre fanúšikov pripravil úvodné video, v ktorom sa potomok hviezdy Juventusu prihovoril v štyroch rôznych jazykoch. A to pochopiteľne ľudí nenechalo chladnými, keď v priebehu prvého dňa získal 800 tisíc followerov.

Aktuálne už má mladý Ronaldo na sociálnej sieti 1,1 milióna sledovateľov a úvodné video juniora má cez štyri milióny vzhliadnutí. Môžu za to zrejme jeho jazykové zručnosti, keď postupne prehovoril k fanúšikom v angličtine, španielčine, portugalčine a taliančine.

Prečítajte si aj

Martin Šviderský podpísal zmluvu s Manchestrom United.Slovenský supertalent z východu: Iba 17-ročný mladík podpísal zmluvu s Manchestrom United

Ďalšie príspevky mladej hviezdičky, ktorá v 28 zápasoch v drese mladíkov Juventusu do deväť rokov strelila fantastických 58 gólov, nenechali na seba dlho čakať.

?❤

Príspevok, ktorý zdieľa @ minicristianoronaldo2010,

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články