Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Dojemná tlačovka Realu plná sĺz: 18-ročnú hviezdičku z Brazílie ovládli emócie

MADRID - Real po Viníciusovi a Rodrygovi získal za uplynulé dva roky už tretieho brazílskeho tínedžera. Reinier Jesus Carvalho sa stal novou posilou madridského giganta, ktorý svoju hviezdičku budúcnosti predstavil na tlačovke.
Reinier Jesus Carvalho sa neubránil slzám.
Reinier Jesus Carvalho sa neubránil slzám. Zdroj: Youtube
Zdieľajte:

Iba 18-ročný Reinier Jesus Carvalho je veľký talent brazílskeho futbalu, ktorý zapadá do plánov ambiciózneho Realu Madrid. Klub zo španielskej metropoly za neho údajne poslal Flamengu 30 miliónov eur a počíta s hviezdičkou do budúcnosti, teraz by sa mal pripojiť k rezervnému tímu Bieleho baletu.

Reinier sa počas oficiálneho predstavenia verejnosti na tlačovke priznal, že hrať za Real bolo jeho veľkým snom a ďakoval rodine a všetkým, ktorí mu k tomuto vytúženému cieľu pomohli doraziť. A práve pri týchto dojemných slovách ho úplne ovládli emócie, ktorého ho dohnali k slzám. Brazílskemu talentu očerveneli oči a na chvíľu úplne došli slová, rovnako s ním si poplakala aj jeho rodina (rodičia a sestra).

Prečítajte si aj

Pep Guardiola na lavičke Manchestru City.VIDEO Guardiola vrátil úder šéfovi Barcelony: Bartomeu dostal od kouča City jasný odkaz!

"Je to najväčší klub na svete a je tu obrovský tlak, ale ja tomu dám všetko. Som veľmi šťastný, že som dostal túto možnosť a som vďačný všetkým, ktorí mi k tomu pomohli, hlavne mojej rodine. Môj otec je môj najväčší hrdina," predniesol emotívne slová dojatý Brazílčan.

Po oficiálnom predstavení na ihrisku ukázal, že ako správny Brazílčan to jednoducho má v krvi a loptu dokonale ovláda. Nuž, zdá sa, že v Reale začne vyrastať nová hviezda.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články