Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Lobotka je už v Taliansku, podstúpil lekárske testy

NEAPOL - Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka v sobotu dorazil do Ríma, kde sa podrobil lekárskym testom pred prestupom z Celty Vigo do SSC Neapol.
Bývalý hráč AS Trenčín Stanislav Lobotka (vľavo), tréner AS Trenčín Roman Marčok (uprostred) a fyzioterapeut klubu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ako informuje portál Sky Sport, dvadsaťpäťročný stredopoliar absolvoval prehliadku na súkromnej klinike Villa Stuart v Ríme. Ešte predtým sa stihol vyfotiť s niekoľkými priaznivcami Neapola. Transfer by mali oba klub skompletizovať ešte v sobotu.

Prečítajte si aj

Tohtoročná africká liga majstrov.Po zápase africkej Ligy majstrov musela rozhodcu eskortovať polícia

Lobotka už nefiguruje na súpiske Celty Vigo na nedeľné stretnutie Copa del Rey na pôde Meridy. S účastníkom Serie A by mal podpísať zmluvu na päť rokov s ročným platom 1,8 milióna eur. Portál sport.sky.it informoval, že SSC Neapol uspel s ponukou na prestup vo výške 20 miliónov eur, ktorá môže vďaka bonusom narásť o ďalšie štyri milióny.

Lobotka prestúpil do Viga v roku 2017 za 4 milióny eur z dánskeho FC Nordsjaelland, ten by mal teraz dostať 20 percent z prestupovej čiastky. Podarilo sa mu etablovať sa v základnej zostave, v Španielsku odohral celkovo 90 zápasov bez streleckého zápisu. V prebiehajúcej sezóne nastúpil v 17 ligových dueloch. Lobotku odporučil do Neapola bývalý kapitán "Partenopei" Marek Hamšík.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Saudská Arábia Futbal Superpohár 1/2 Barcelona Atletico.Messi sypal popol na hlavu celému tímu: Spravili sme detské chyby
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články