Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Rímska legenda ukončila hráčsku kariéru: Majster sveta chce byť s rodinou

BUENOS AIRES - Bývalý taliansky futbalový reprezentant Daniele De Rossi ukončil v pondelok hráčsku kariéru. Spravil tak šesť mesiacov po tom, čo prišiel do argentínskeho tímu Boca Juniors.
MetaTitle: Taliansko Serie A AS Rím Juventus Turín.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Za tím z Buenos Aires odohral iba sedem zápasov a strelil jeden gól. Ako dôvod konca uviedol rodinné dôvody. "Musím sa vrátiť domov. Odchádzam z Bocy a z futbalu. Opúšťam tento šport, moju vášeň," povedal tridsaťšesťročný stredopoliar. De Rossi mal počas pobytu v Argentíne viacero zdravotných problémov, no uviedol, že tie za jeho rozhodnutím neboli. "Chcem byť bližšie k rodine, mojej dcére. Chýbajú mi a ja chýbam im."

Prečítajte si aj

MetaTitle: Španielsko šport futbal liga 19. kolo.VIDEO Real Madrid má problém: Na zápasy Superpohára do Saudskej Arábie cestuje bez dvoch veľkých opôr ofenzívy

De Rossi sa narodil v hlavnom meste Talianska a okrem polročného pôsobenia v Boca Juniors strávil celú kariéru v AS Rím. V národnom drese odohral 117 zápasov a v roku 2006 získal titul majstra sveta. "Budem pokračovať v práci pri futbale v Taliansku, ale neviem v akej úlohe," dodal. Informovala agentúra AFP.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články