Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Prežil let smrti, teraz premiérovým gólom po tragickom páde v Brazílii rozhodol o triumfe svojho tímu

Presne 29. novembra 2016 otriasol celým športovým svetom tragický pád lietadla, ktorý sa zrútil s celým brazílskym tímom Chapecoense AF. Pri tragickej nehode zomrelo dohromady 71 ľudí a desivú nehodu prežili len šiesti pasažieri.
Alan Ruschel rozhodol o triumfe Goiás.
Alan Ruschel rozhodol o triumfe Goiás. Zdroj: Sport TV Premiere
Zdieľajte:

Medzi hŕstkou vyvolených hrdinov bol aj Alan Ruschel, ktorý preukázal veľkú bojovnosť a hneď po tragédii začal usilovne pracovať na svojom návrate na trávniky. Jeho sen sa mu vďaka enormnému úsiliu, vytrvalosti a bojovnosti podarilo naplniť už v roku 2017, kedy sa predstavil v niekoľkých zápasoch brazílskej Série A.

Prečítajte si aj

Slovnaft Cup (Ilustračné foto).Žrebovanie Slovnaft Cupu totálnou fraškou: Obhajca z Trnavy po ďalšej chybe žiada ďalšie opakovanie!

Aktuálne veľký hrdina a bojovník hosťuje v tíme Goiás a práve on sa stal hrdinom posledného súboja svojho aktuálneho celku v súboji s Cruzeirom. V 62. minúte duelu jediným gólom rozhodol o osude stretnutia a jeho oslavy po premiérovom zásahu nemali konca kraja. Pre Goiás to bola už tretia ligová výhra v rade, brazílsky celok je s 30 bodmi na aktuálnej jedenástej ligovej priečke

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články