Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Ibrahimovič vyzýva k Matrix Challenge: Ako jeho kúsok zvládnu Pogba, Djokovič, Chabib a Raiola?

BRATISLAVA - Futbalový svet sa dočkal novej výzvy. Navyše nie od hocikoho, ale od samotnej švédskej legendy Zlatana Ibrahimoviča. Ten prichádza s novým kúskom, ktorý pomenoval príznačne Matrix challenge.
Zlatan Ibrahimovič prišiel s novou výzvou.
Zlatan Ibrahimovič prišiel s novou výzvou. Zdroj: Twitter - Zlatan Ibrahimovič
Zdieľajte:

Vyhodiť loptu do vzduchu obidvomi nohami, potom na prsia a šup do záklonu. A keď si už v tejto pozícii, môžeš do Matrixu! Párkrát zamávať rukami, potom spustiť loptu dole a nohou si ju vrátiť späť do rúk. Ibra vymyslel naozaj zaujímavý kúsok, ktorý stojí za vyskúšanie.

Prečítajte si aj

Mason Bennett zvracajúci nad pisoárom.Kompromitujúce VIDEO zvracajúcej hviezdy: Teambuilding hráčov holandskej legendy sa poriadne zvrhol!

Švédska legenda okamžite nominovala pár veľkých mien aby sa v novej výzve otestovala. Zlatan sa teší tomu, ako sa s novým kúskom ktorý vymyslel vysporiadajú napríklad Chabib, Paul Pogba, Novak Djokovič či svojrázny agent Mino Raiola. Trúfnu si?

A čo ty? Trúfneš si na Ibrov Matrix challenge a dáš to? Ak áno a nie si hanblivý, pokojne nám svoje video pošli na náš facebook alebo redakčný mail redakcia@futbalovysvet.sk.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články