VIDEO Šok v Lige majstrov: Po ďalšej dráme Sutjeska Nikšič vyradila Slovan!

NIKŠIČ - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava vypadli v predkole Ligy majstrov s čiernohorským mužstvom Sutjeskou Nikšič.
Zdroj: 30089

Slovan Bratislava uplynulý týždeň v domácom prostredí remizoval so Sutjeskou Nikšič 1:1. Gól inkasoval až v 95. minúte. Po týždni nasledovala odveta v Čiernej Hore. "Belasí" viedli od 49. minúty zásluhou kanoniera Šporara 1:0, ale opäť doplatili na slabý záver zápasu a v 93. minúte vyrovnal Šofranac. Predĺženie víťaza neurčilo a na rad prišli pokutové kopy. V nich triumfoval domáci celok 3:2 a teší sa tak z postupu do štvrťfinále, kde si zmeria sily s cyperským APOEL Nikózia.

VIDEO Tréner Senice si k sebe pritiahol posilu z Prešova

Osemfinále Ligy majstrov - odveta 17.7.2019

Sutjeska Nikšič - Slovan Bratislava 2:1 po penaltách (0:0)

Góly: 93. Šofranac, rozhod. penalta Bubanja - 49. Šporar, Rozhodoval: Fesnic, Žlté karty: 26. Ciger (SUT), 90+5. Jankovič (SUT), 119. Kojaševič (SUT) – 53. Bajrič (SBA), 67. Ljubičič (SBA), 90+5. Čavrič (SBA), 5214 divákov.

FK Sutjeska: Giljen – Ciger, Nedič, Šofranac, Bulatovič – Jankovič (115. Bubanja), Erakovič – Kojaševič, Četkovič (74. Nikolič), Vučič (C) (69. Vlaisavljevič) – Markovič (86. Osmajič).

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Medveděv, Bajrič, Božikov (C), Suchockij – Ljubičič (106. Rafato), De Kamps (86. Dražič) – Holman (71. Abena) – Daniel (46. Čavrič), Šporar, Moha.