window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Falcao plánuje budúcnosť v Manchesteri

Radamel Falcao by svoju budúcnosť rád spojil na veľa rokov s Manchestrom United. Kolumbijský futbalový útočník prišiel do najslávnejšieho anglického klubu na ročné hosťovanie z AS Monaco.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Manchester je pre Falcaa piaty klub za rovnaký počet rokov. Z Južnej Ameriky odišiel do Európy v roku 2009, keď z argentínskeho River Plate prestúpil do FC Porto a o dva roky neskôr sa stal hráčom Atletika Madrid. Po konci predminulej sezóny prestúpil do milionárskeho Monaka.

United predstavili hviezdneho útočníka oficiálne minulý týždeň vo štvrtok. "Keď som hral za Porto a neskôr za Atletiko, tak som sníval o tom, že raz budem hrať za taký klub ako je Manchester United. Chcel by som tu stráviť veľa rokov," povedal Falcao.

Man. Utd. má v zmluve o hosťovaní opciu na kúpu Falcaa údajne za 44 miliónov libier. Falcao vo svojej kariére odohral 237 zápasov v ktorých dokázal skórovať 139 krát. Podarí sa mu vytiahnúť červených diablov z krízy?

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články