VIDEO Ibrahimovič dal o sebe znova vedieť: Jeho neuveriteľné nožničky ale k výhre nepomohli!

LOS ANGELES - Švédsky útočník Zlatan Ibrahimovič znova šokoval celý svet.
Zdroj: 31239

V zápase MLS medzi jeho Los Angeles Galaxy a New England Revolution sa postaral o fantastický gól, keď po autovom vhadzovaní spracoval loptu a dvomi dotykmi si ju pripravil tak, že poslal famózne nožničky. Brankár Knighton ostal bez šance. V 86. minúte ale iba znižoval na 1:2. Tento výsledok ostal v platnosti aj po záverečnom hvizde, keďže v poslednej minúte trafil obranca Galaxy Diego Polenta brvno. Švéd ešte dostal žltú kartu.

V druhom nočnom zápase MLS sa zrodila zaujímavá prestrelka. Slovenský reprezentant Ján Greguš odohral za Minnesotu United celých 90 minút, prehre 2:3 s Philadelphiou Union ale nezabránil. Víťazný gól vsietil v 86. minúte Trusty.

VIDEO Manchester City má tri prestupové ciele do stredu poľa: V hre sú záložníci Realu Madrid, Atlética aj Lyonu
Zdroj informácií: twitter.com