Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Griezmann oficiálne opustí Atlético, za obrovský balík ho má kúpiť Barcelona

MADRID - Atlético Madrid aj Antoine Griezmann oficiálne potvrdili, že francúzsky útočník v lete opustí štadióna Wanda Metropolitano.
Griezmann TASR Atlérico.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ofenzívna hviezda pôsobí v hlavnom meste Španielska od roku 2014, kedy prišla z Realu Sociedad. Za päť rokov siahol na trofej pre víťaza Európskej ligy a Španielskeho aj Európskeho superpohára. Minulý rok vyhral s národným tímom MS: "Antoine Griezmann informoval klub, že v nasledujúcej sezóne nebude pokračovať v našich farbách," uviedlo Atlético v oficiálnom vyhlásení.

Prečítajte si aj

TASR Arsenal dres.VIDEO Arsenal si vytipoval trojlístok ofenzívnych posíl

"Po rozhovore s trénerom Diegom Simeonem a ľuďmi v klube to chcem povedať aj fanúšikom, ktorí ma vždy podporovali. Rozhodol som sa pre odchod, bolo to náročné, ale cítim, že to potrebujem. Ďakujem za týchto päť rokov," povedal samotný Griezmann.

V súvislosti s Griezmannom sa spomína hlavne Barcelona. Práve do nej by mal odísť za 125 miliónov eur. Atlético Madrid tak postupne prichádza o veľké opory. Už skôr ohlásil koniec v klube kapitán Diego Godín, ktorému končí zmluva. Rovnako tam nebude v Atléticu pokračovať ani pravý obranca Juanfran.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Macedónsko futbal Superpohár Real Madrid Manchester.VIDEO Lukaku by mohol byť v Manchestri United nahradený mladým Francúzom
Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články