VIDEO Rooney rozhodol hattrickom o demolácii súpera, Gregušov gól proti Ibrahimovičovi nepomohol

LOS ANGELES - Slovenský reprezentant Ján Greguš si otvoril strelecký účet v novom tíme.
Zdroj: 31232

Jeho Minnesota United však napriek tomu prehrala na pôde Los Angeles Galaxy 2:3. Víťazný zásah strelil v 81. minúte Lletget. Zlatan Ibrahimovič sa do streleckej listiny nezapísal. Celých 90 minút odohral za Real Salt Lake proti DC United Albert Rusnák, lenže jeho tím prehral vysoko 0:5.

Hattrickom sa o to zaslúžil anglický útočník Wayne Rooney. Bol to jeho prvý trojgólový duel v Major League Soccer. Pridal aj jednu asistenciu. Z ďalších stretnutí zaujala výhra Seattle Sounders 4:2 na pôde Chicaga, New York Red Bulls zdolal 4:1 San Jose Earthquakes a Orlando City doma podľahlo Montrealu 1:3.

Zdroj informácií: youtube.com