Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Zidane dostal na letné prestupy obrovský balík peňazí, vyhliadol si hviezdy Chelsea aj Manchestru United

MADRID - Staronový tréner Realu Madrid Zinedine Zidane už v tejto sezóne nemôže vyhrať prakticky nič. Mužstvo však má udržať v priečkach zaručujúcich účasť v budúcosezónnej edícii Ligy majstrov.
MetaTitle: Španielsko La Liga Real Madrid Coruna Futbal 19.kolo.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zároveň od vedenia klubu dostal až závratných 300 miliónov eur na nové posily. Zidane si vyhliadol už aj prvé meno, ktorým je defenzívny záložník Chelsea a trénerov krajan N´Golo Kanté.

Prečítajte si aj

Tréner futbalovej reprezentácie Slovenska Pavel Hapal na tlačovom brífingu.Hapal nominoval na Maďarsko a Wales, v kádri aj nováčikovia

Podľa informácií Sky Sports však naďalej pretrváva záujem "Bieleho baletu" o Edena Hazarda, lenže načasovanie ideálne nie je, nakoľko Chelsea má zákaz dve prestupové obdobia nakupovať hráčov, takže celok zo Stamford Bridge by nemal ako priviesť náhradu.

Okrem toho sa začína hovoriť aj o ďalšom zaujímavom mene z Premier League. Informácií z Britských ostrov hlásia záujem Realu Madrid o trápiaceho sa Čiľana vo farbách Manchestru United, ktorým je Alexis Sánchez. Ohľadom neho sa špekuluje o hosťovaní.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Španielsko futbal Real Madrid Zidane prvý tréning.Oficiálne: Zinedine Zidane sa stal hlavným trénerom Realu Madrid!
Zdieľajte:
Zdroj informácií: skysports.com

Diskusia

Podobné články