Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Úsmevný príbeh: Postarší manželský pár rušili vo vlaku neznámi kartári. Po zistení o koho ide, ich syn skoro zošalel!

BRATISLAVA - Nie každý musí sledovať futbal, to je pochopiteľné. Potom sa môže stať aj to, že cestujete s celým mužstvom Manchestru United v jednom vlaku a ani o tom neviete.
Nemanja Matič a Paul Pogba na fotografii s Nateovým otcom.
Zdroj: twitter/@N8NathanPatrick
Zdieľajte:

Naozaj neuveriteľný príbeh opísal Nate Patrick, austrálsky komentátor futbalu a zápasov vo FIFA, na svojom profile na sociálnej sieti Twitter.

Jeho rodičia cestovali v Anglicku vlakom a počas dlhej jazdy ich vyrušila dvojica neznámych kartárov hrajúcich populárnu hru Uno. Teda, aspoň austrálsky manželský pár si myslel, že je to neznáma dvojica.

Pozrite si aj

Pierre Derville neudržal nervy na uzde.VIDEO Toto ste ešte nevideli: Futbalista bol vylúčený počas penaltového rozstrelu!

Touto dvojicou ale boli futbalisti Manchestru United, Paul Pogba a Nemanja Matič. Tí si rýchlo uvedomili, že sú zrejme až príliš hluční a tak sa prišli manželskému páru ospravedlniť a ponúkli sa, že si môžu spraviť fotku.

V tom ich ale zaskočil starší pán, ktorý bol vďačný za toto džentlmenské gesto a fotoaparát podal do rúk Paula Pogbu. Áno, čítate správne, úradujúci majster sveta s Francúzskom sa zrazu ocitol v role fotografa.

"Nie, nie, nie. To ja sa pýtam vás, či by ste chceli fotku so mnou,“ povedal "čudným" francúzskym prízvukom bývalý najdrahší futbalista planéty. Starší pán tak napokon súhlasil a fotografiu, na ktorej sa nachádza s dvoma stredopoliarmi jedného z najznámejších klubov na svete vyhotovila jeho manželka.

"Ráno som sa prebudil a na WhatsUpe ma čakali správy od mojich rodičov. Hovorili o tom, ako za nimi prišla neznáma dvojica a povedala im, že sa s nimi môžu odfotiť. Otec sa pozrel na mamu a pomyslel si, že čo do pekla si o sebe títo týpci myslia?," rozpráva o úsmevnom momente Nate Patrick na Twitteri.

"Následne prišla správa s fotkou, ku ktorej otec napísal: 'Nathan, nevieš náhodou kto sú títo chlapi?'. Veď to je prekliaty Paul Pogba! A Nemanja Matič!

"Moji rodičia sú vo vlaku s celým tímom Manchestru United a nemajú o tom ani šajnu! Môj otec požiadal majstra sveta Paula Pogbu aby jemu a mame spravil fotku!

"Tí dvaja hluční Uno chuligáni neboli vysokoškoláci, no dve futbalové megahviezdy! Veď práve vyhral majstrovstvá sveta s Francúzskom, preto má do pekla trošku čudný francúzsky prízvuk!," píše Nathan.

Rodičia si ale z celej situácie ťažkú hlavu nerobili a dokonca Nathana jeho mama upozornila, že by mal byť na nich pyšní za to, ako zvládli situáciu s hlučnými spolucestujúcimi. Dokonca neskôr do konverzácie poslali ďalšiu fotografiu. Na nej bol milý psík, ktorých v nich po vystúpení z vlaku vzbudil väčší údiv ako stretnutie s futbalovými megahviezdami.

Prečítajte si aj

MetaKeywords: šport futbal.VIDEO PSG v problémoch: Neymar si pravdepodobne obnovil zranenie členka z minulého roka!

Vtedy na celý príbeh zareagoval aj jeden zo zúčastnených. Paula Pogbu zaujala správa o psíkovi na stanici a chcel ho vidieť.

"Ahoj Paul. Toto je Miro. Španielsky vodný pes. To, že tu spolu konverzujeme, je naozaj šialené. Vďaka, že si rodičov presvedčil, aby sa s tebou odfotili. Tá fotografia bude určite na chladničke. Odteraz ťa moji rodičia už určite poznajú, ako futbalistu aj veľkého džentlmena," odpovedal Nate Patrick na "tweet" od francúzskeho majstra sveta.

K Pogbovi sa pripojil aj samotný anglický celok, ktorý pozval Nathanovu rodinu na tréning počas trénigového kempu. Ten absolvujú "červení diabli" v lete v Austrálii. Navyše pre Nathana a jeho rodičov uvoľnia vstupenky na priateľský zápas proti austrálskemu klub Perth Glory.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články