VIDEO Arbiter sa musel zblázniť! Skutočne odpískal pokutový kop za toto?

AL AIN - V zápase Ázijského pohára sa zrejme zrodilo nové pravidlo pri posudzovaní pokutového kopu. Toto ste ešte určite nezažili.
Zdroj: 30706

Včerajší zápas skupiny B na Ázijskom pohári medzi Austráliou a Sýriou priniesol poriadne zaujímavý moment. Mexický rozhodca Ramos totiž odpískal pokutový kop po "faule" od vlastného spoluhráča.

TOP 5 hráčov, ktorí by v Chelsea mohli nahradiť Cesca Fabregasa

Bežala 80. minúta zápasu a Austrália viedla 2:1, keď si v pokutovom území nabiehal na center Omar Al Soma. Pri snahe dostať sa k vysokej lopte sa zrazil so spoluhráčom, ktorý ho poslal na trávnik. Na šok všetkých hlavný rozhodca ukázal na biely bod!

Sám "faulovaný" Al Soma penaltu premenil, jeho tím však v závere predsa dobehla futbalová spravodlivosť. V tretej minúte nadstaveného času rozhodol o výhre Socceroos Tom Rogic. Austrália tak v tabuľke obsadila druhé miesto a postúpila do play off.

Zdroj informácií: futbalovysvet.sk