Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO O Škriniarovej budúcnosti je zrejme rozhodnuté: Nikto nemá toľko peňazí, aby ho získal!

MILÁNO - Prestupovým špekuláciam ohľadom odchodu Milana Škriniara z Milána odzvonilo! Tréner Interu Miláno poprel možnosť, že by slovenský reprezentant mohol opustiť San Siro.
Milan Škriniar na odchod zo San Sira ani nemyslí.
Zdroj: uefa.com
Zdieľajte:

Taliansky futbalový klub Inter Miláno nemá v pláne predávať slovenského futbalového reprezentanta. Prestupovým špekuláciám ohľadom odchodu Milana Škriniara zo San Siro tak zrejme odzvonilo.

Prečítajte si aj

Milan Škriniar na odchod zo San Sira ani nemyslí.FOTO Milan Škriniar posiela tvrdý odkaz slovenským bulvárnym médiám: Vy tupci hlúpi, neviete absolútne nič!

"Je mi to ľúto, no nikto nemá toľko peňazí, aby mohol kúpiť Milana Škriniara. S určitosťou ostane v Miláne. Jeho cena je nevyčíslitelná," povedal tréner Nerazzurri Luciano Spalletti.

Milan Škriniar bol od začiatku aktuálnej sezóny spájaný s možným odchodom zo San Sira. Najväčšími záujemcami mali byť kluby ako Manchester United, Barcelona či Real Madrid.

Slovenský reprezentant by už čoskoro mohol slová svojho trénera potvrdiť podpisom nového kontraktu. Rokovania sú podľa talianskych médií už v plnom prúde a všetci fanúšikovia Interu Miláno určite poteší moment, kedy bude nová dohoda spečatená.

Pozrite si aj

Cristian Arango zahodil neskutočnú tutovku.VIDEO Ako to dokázal? Futbalista portugalskej Tondely zahodil prakticky nemožné!
Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články